Namioty targowe dostępne od ręki

wybierz kolorowe namioty targowe z logo

A więc wyróżnij swoje stoisko targowe, a także produkty stosując kolorowe namioty targowe. Ogólnie rzecz ujmując wiemy jak idealnie dobrać namiot spełniający wymagania praktyczne i cenowe. Dlatego oferujemy namioty targowe dostosowane do Twoich potrzeb, a także budżetu.

Tak więc do wyboru masz kilka rozmiarów. Który wybierasz?

| 3x3m | 3×4,5m | 3x6m | 4x4m | 4x6m | 4x8m |

Wiesz już jaki namiot potrzebujesz?

Świetnie!

A teraz pozwól nam wyrazić swoją opinię aby dopasować idealnie produkt do Ciebie.

rozwiń swoje stoisko

Trwałe namioty targowe.

Po pierwsze namioty targowe zostały wyprodukowane z wysokiej jakości materiałów. Oprócz tego stosowanie namiotów w trudnych warunkach pogodowych jest trwalsze dzięki ulepszonej konstrukcji. Dodatkowo dla wzmocnienia trwałości możesz wybrać konstrukcję o profilu 52mm (standardowa 45mm) oraz zabezpieczyć obciążnikami, które wraz z linkami i kotwami zwiększą stabilizację. Co więcej namioty sprawdzą się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Wybierając namiot na targi warto kierować się jego funkcjonalnością tj. poręcznością oraz szybkością montażu. Dlatego nasze namioty zostały stworzone aby spełnić wszystkie wymagania stawiane przez użytkowników. W rezultacie zabierasz je wszędzie i rozkładasz gdzie chcesz, nie martwiąc się o nic.

Przykładowo namioty targowe sprawdzają się na: targach, jako stoiska handlowe, jako zaplecza imprez masowych, eventach, koncertach, wydarzeniach kulturalnych, jako punkty zaopatrzenia i jako punkty gastronomiczne. Włączając w to również wszystkie Twoje pomysły.

Inną istotną kwestią jest dobór właściwego osprzętu targowego. Warto pamiętać, że namiot to tylko część większego projektu. Dlatego aby przyciągnąć więcej klientów zastosuj siedziska reklamowe, pozwalające zatrzymać klienta na dłużej przy swoim stoisku.

Myślę, że namioty targowe będą służyły przez długie lata użytkowania, sprawdzając się w każdych warunkach. Dlatego zapytaj jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie i pamiętaj zawsze możesz spróbować wytargować mniej.

Namioty reklamowe, namiot reklamowy, namioty eventowe

Jeszcze więcej miejsca aby przyciągnąć klienta

Rozwijaj namiot targowy prezentując swoje grafiki.

Bezsprzecznie nasi graficy znają się na swojej pracy. Dobiorą i ułożą Twoje grafiki i teksty wszędzie gdzie tylko zechcesz. Oczywiście wszystko będzie wyglądać estetycznie oraz zgodnie z wytycznymi. Ogólnie rzecz biorąc szybko przyciągniesz uwagę otoczenia.

*W skład wersji podstawowej wchodzi dach, ściany, konstrukcja, pokrowiec i zestaw do kotwienia.

Rozwiń swój namiot

Wybierz dedykowane dodatki

Oto, dlaczego warto wybrać namioty targowe:

– Solidna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów.
– Tkanina i nadruki odporne na zmienne warunki atmosferyczne.
– Kilku stopniowa regulacja każdej z nóg namiotu.
– Ozdobne osłonki na nogi.
– Ręczny system napinania dachu.
– Szybkie składanie i rozkładanie namiotu.
– Bezpieczny transport z torbą SAFE.
– Gwarancja i serwis producenta.
– Mnogość dedykowanych dodatków i rozwiązań.
– Darmowa wizualizacja.
Z uwagi na stworzenie produktu najwyższej jakości spełniającym oczekiwania naszego klienta przeprowadzamy na każdym etapie kontrolę jakości. Wskutek tego czas realizacji namiotu wynosi do 14 dni roboczych.