Namioty reklamowe, namiot reklamowy

Namioty reklamowe to jest to czego mi potrzeba!

wybierz wysokiej jakości namioty reklamowe z pełnym zadrukiem

A więc wyróżnij teraz stoisko eventowe, a także markę stosując w pełni spersonalizowane namioty. Ogólnie rzecz ujmując wiemy jak idealnie dobrać namiot spełniający wymagania praktyczne i cenowe. Dlatego oferujemy namioty reklamowe dostosowane do Twoich potrzeb, a także budżetu.

Tak więc do wyboru masz kilka rozmiarów. Który wybierasz?

| 3x3m | 3×4,5m | 3x6m | 4x4m | 4x6m | 4x8m |

Wiesz już jaki namiot potrzebujesz?

Świetnie!

A teraz pozwól nam wyrazić swoją opinię aby dopasować idealnie produkt do Ciebie.

Namiot skrojony na wymiar eventu

Namioty reklamowe z pełnym zadrukiem

Namioty reklamowe pozwalają na przeniesienie treści reklamowych bądź wyróżnienie marki poprzez zadrukowanie całego poszycia. Co ważne możesz dowolnie wybrać dokładnie które części będą posiadały nadruki. Oprócz tego, wszystkie dodatki do namiotu możesz w pełni spersonalizować. Przy projektowaniu namiotu warto zastanowić się od razu nad dodatkami eventowymi. Warto zwrócić uwagę na leżaki reklamowe z pełnym zadrukiem będące najbardziej popularnym siedziskiem eventowym. Ostatecznie wybierając dodatki dostajesz możliwość stworzenia praktycznego stoiska reklamowego.

Bez wątpienia przekaz reklamowy jest istotną kwestią podczas wybierania namiotu. Jednak z drugiej strony sama reklama to nie wszystko, albowiem liczy również się materiał oraz stelaż z którego zostały wykonane namioty reklamowe.

Nowe namioty reklamowe produkowane są w Polsce. Stelaż namiotu został stworzony z anodowanego aluminium odpornego na czynniki zewnętrze. W namiocie zastosowano złączki z ABS o podwyższonej odporności co pozwala na bezpieczne użytkowanie produktu. Z tego powodu namiot reklamowy jest ekspresowy podczas składania i rozkładania. Natomiast wodoodporne materiały i nadruki pozwalają użytkować namiot bez odbarwień w kolorze przez długie lata. W rezultacie otrzymujesz łatwy w obsłudze wysokiej jakości namiot reklamowy z pełnym nadrukiem.

Namioty reklamowe

użyj identyfikacji aby reklamować swoją firmę

użyj identyfikacji graficznej aby reklamować swoją firmę wszędzie gdzie jest to możliwe

Dzięki solidnej konstrukcji namioty można stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Przy cięższych warunkach atmosferycznych można dodać do namiotu obciążniki piaskowe, które wraz z taśmami i kotwami zwiększą stabilizację namiotu.
Namioty reklamowe sprawdzają się na: imprezach masowych, targach, eventach, koncertach, jako punkty gastronomiczne itp. Dzięki szybkiemu rozkładaniu i składaniu oraz poręcznej torbie można zabrać je wszędzie.

Rozwiń swój namiot

Wybierz dedykowane dodatki

Oto, dlaczego warto wybrać namioty reklamowe:

– Solidna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów.
– Tkanina i nadruki odporne na zmienne warunki atmosferyczne.
– Kilku stopniowa regulacja każdej z nóg namiotu.
– Ozdobne osłonki na nogi.
– Ręczny system napinania dachu.
– Szybkie składanie i rozkładanie namiotu.
– Bezpieczny transport z torbą SAFE.
– Gwarancja i serwis producenta.
– Mnogość dedykowanych dodatków i rozwiązań.
– Darmowa wizualizacja.
Z uwagi na stworzenie produktu najwyższej jakości spełniającym oczekiwania naszego klienta przeprowadzamy na każdym etapie kontrolę jakości. Wskutek tego czas realizacji namiotu wynosi do 14 dni roboczych.