Namioty eventowe dostępne od ręki

wybierz namioty eventowe z pełnym nadrukiem

A więc wyróżnij swoje stoisko eventowe, a tym samym produkty korzystając z namiotu eventowego. Ogólnie rzecz ujmując wiemy jak sprawnie dobrać namioty spełniające wymagania zarówno praktyczne jak i cenowe. W związku z tym oferujemy namioty eventowe dostosowane do Twojego budżetu jak i eventu.

Tak więc do wybierz jeden z kilku rozmiarów. Którą wielkość wybierasz?

| 3x3m | 3×4,5m | 3x6m | 4x4m | 4x6m | 4x8m |

Wiesz jaki namiot potrzebujesz?

Super!

A teraz pozwól nam zaopiekować się Tobą aby dopasować idealnie produkt do Ciebie.

stwórz własne stoisko eventowe

Oryginalne namioty eventowe.

Zanim namioty eventowe zostaną wyprodukowane, przeprowadzamy wywiad z klientem. Początkowo zdobywamy istotne informacje gdzie ma odbyć się event, do czego ma służyć namiot, oraz jakie informacje ma przenieść. Następnie tworzymy ofertę wraz z wstępną wizualizacją.

Jednakże grafika to tylko elementów wizualny namiotu, gdyż najważniejszą rzeczą jest funkcjonalność. Dlatego namioty eventowe produkowane są z wysokiej jakości materiałów. Konstrukcja wykonana jest z aluminium, które w połączeniu z złączkami ABS pozwalają na bezpieczne i stabilne użytkowanie. Z tego powodu namioty można użytkować w każdych warunkach pogodowych. Co więcej namioty sprawdzą się zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz pomieszczeń.

Wybierając namiot na event warto kierować się jego funkcjonalnością czyli łatwością w transporcie oraz szybkością montażu. Dlatego nasze namioty zostały stworzone aby spełnić wszystkie wymagania stawiane przez użytkowników. W rezultacie zabierasz je wszędzie i rozkładasz gdzie chcesz, nie martwiąc się o nic.

Inną istotną kwestią jest stworzenie odpowiedniego stoiska eventowego. Warto pamiętać, że namiot to tylko część większego przedsięwzięcia. Dlatego aby dać się lepiej rozpoznać i tym samym skupić uwagę większej liczby klientów zastosuj siedziska reklamowe, które zatrzymają klienta na dłużej.

Oto, dlaczego namioty eventowe będą służyły sprawnie przez wszystkie eventy, sprawdzając się w każdych warunkach. Masz jeszcze pytania? Zapytaj jaką ofertę przygotowaliśmy dla Ciebie i pamiętaj zawsze możesz spróbować wytargować mniej.

Namioty eventowe, namiot eventowy

Jeszcze większe pole do popisu

Rozwijaj namioty eventowe prezentując swoje grafiki.

Bezsprzecznie projektanci graficy znają się na swojej pracy. Ułożą prawidłowo i według wytycznych grafiki i przekazy reklamowe. Oczywiście wszystko będzie wyglądać estetycznie oraz zgodnie z wytycznymi. Wskutek czego przyciągniesz szybko uwagę klienta.

*W skład wersji podstawowej wchodzi dach, ściany, konstrukcja, pokrowiec i zestaw do kotwienia.

Rozwiń swój namiot

Wybierz dedykowane dodatki

Oto, dlaczego warto wybrać namioty eventowe:

– Solidna konstrukcja wykonana z najwyższej jakości materiałów.
– Tkanina i nadruki odporne na zmienne warunki atmosferyczne.
– Kilku stopniowa regulacja każdej z nóg namiotu.
– Ozdobne osłonki na nogi.
– Ręczny system napinania dachu.
– Szybkie składanie i rozkładanie namiotu.
– Bezpieczny transport z torbą SAFE.
– Gwarancja i serwis producenta.
– Mnogość dedykowanych dodatków i rozwiązań.
– Darmowa wizualizacja.
Z uwagi na stworzenie produktu najwyższej jakości spełniającym oczekiwania naszego klienta przeprowadzamy na każdym etapie kontrolę jakości. Wskutek tego czas realizacji namiotu wynosi do 14 dni roboczych.