konstrukcja3

Rozkładanie konstrukcji namiotu:

Szybko rozkładana konstrukcja pozwala na błyskawiczne rozkładanie namiotów w każdym miejscu i to w parę sekund. Nie wierzysz? Zobacz wideo powyżej, a przekonamy Cię że jest to naprawdę możliwe w parę sekund!
Sprawdź nas i przekonaj się jak sprawnie można rozstawić się z nami!

Konstrukcja

Dzięki dwóm rodzajom konstrukcji nasze namioty można zastosować wszędzie. Każdy ma inne potrzeby dotyczące wytrzymałości namiotu, dlatego wychodzimy z dwoma wariantami dzięki, którym precyzyjnie można dobrać namiot do wymagań mu stawianych.

 • Konstrukcja 45 Konstrukcja 52
  Profil nogi: 45x45mm 52x52mm
  Szable: 26x13mm 53x18mm
  Materiał: Aluminium Aluminium
  Konstrukcja*: 2x2m
  3x3m 3×4,5m 3x6m
  4x4m 4x6m 4x8m
  2x2m
  3x3m 3×4,5m 3x6m
  4x4m 4x6m 4x8m
  Materiał: Konstrukcja: aluminium anodowane;
  Złączki i końcówki: specjalnie modyfikowany kopolimer
  Konstrukcja: aluminium anodowane;
  Złączki i końcówki: specjalnie modyfikowany kopolimer
  Opis: Konstrukcja nożycowa zapewnia wytrzymałość i trwałość, a dzięki zwiększonej wytrzymałości plastików można swobodnie i szybko składać i rozkładać namioty. Dzięki bezpiecznym klikom można ławo dostosować wysokość każdej nogi. Konstrukcja nożycowa zapewnia wytrzymałość i trwałość, a dzięki zwiększonej wytrzymałości plastików można swobodnie i szybko składać i rozkładać namioty. Dzięki bezpiecznym klikom można ławo dostosować wysokość każdej nogi.
  Zastosowanie: Posiada szerokie spektrum zastosowań od imprez kulturalnych, muzycznych, wystaw poprzez zastosowanie jako namioty sprzedażowe, caterignowe aż po namioty promocyjne. Zwiększona szerokość profilu pozwala na użytkowanie w najcięższych warunkach (atmosferycznych i innych)**Najczęściej używane podczas zawodów, imprez eventowych jak i cateringowych oraz agencje reklamowe.

  *Istnieje możliwość wybrania innych wymiarów konstrukcji.
  **Dla zwiększenia odporności na warunki atmosferyczne zaleca się stosowanie kotw i taśm odciągowych jak i obciążników na nogach namiotu.

 • szczegoly