lolek0 lolek02
Namioty reklamowe, namiot reklamowy, namioty eventowe

Reklamuj swoją firmę wykorzystując pełen nadruk namiotu Zacznij od wyboru identyfikacji wizualnej

użyj identyfikacji aby reklamować swoją firmę

użyj identyfikacji graficznej aby reklamować swoją firmę wszędzie gdzie jest to możliwe

użyj identyfikacji graficznej

Lorem ipsum dolor sit amet, tuer adipscing elit.

Poszukujesz rozwiązania pozwalającego na wykorzystanie całego potencjału oferowanego przez nasze namioty reklamowe to jest to czego szukasz!
Namioty reklamowe powstają z myślą o całkowitym wykorzystaniu ich w reklamie. Możliwość nadruku na każdej ścianie oraz dobieranie dodatków pozwala na wykorzystanie namiotu jako nośnika reklamy. Poszycie namiotu idealnie sprawdza się jako nośnik reklamy, dlatego każdy centymetr kwadratowy tkaniny można dowolnie zadrukować swoimi grafikami lub tekstami, począwszy od ścian poprzez falbany i dach. Zamiast typowych boków można wybrać półboki pionowe bądź poziome, drzwi lub okna bądź swoje własne rozwiązania.
Szybko rozkładana konstrukcja pozwala szybko i łatwo rozstawić i składać w każdych warunkach oraz w dowolnym miejscu. Rozkładanie jest bardzo proste i dokonać tego może ktokolwiek w kilka minut i bez zbędnego wysiłku oraz sprzętu.

Namioty reklamowe, namiot reklamowy, namioty eventowe

użyj identyfikacji aby reklamować swoją firmę

użyj identyfikacji graficznej aby reklamować swoją firmę wszędzie gdzie jest to możliwe

Dzięki solidnej konstrukcji namioty można stosować zarówno na zewnątrz jak i wewnątrz. Przy cięższych warunkach atmosferycznych można dodać do namiotu obciążniki piaskowe, które wraz z taśmami i kotwami zwiększą stabilizację namiotu.
Namioty reklamowe sprawdzają się na: imprezach masowych, targach, eventach, koncertach, jako punkty gastronomiczne itp. Dzięki szybkiemu rozkładaniu i składaniu oraz poręcznej torbie można zabrać je wszędzie.

Rozwiń swój namiot

Wybierz dedykowane dodatki